21 червня 2018 року відбувся кваліфікаційний іспит

21 червня 2018 року Сертифікаційним центром «Стандарт» був проведений черговий кваліфікаційний іспит, що є складовою процедури професійної атестації на підтвердження компетентності за фахом «Менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)» з отриманням в подальшому Кваліфікаційного сертифікату.

З сімнадцяти кандидатів, які подали у травні-червні місяці заявки до СЦ «Стандарт»  на проходження професійної атестації за фахом «Менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)», до кваліфікаційного іспиту 21 червня було допущено 16 осіб. Кандидати є представниками як комунальних, так й приватних управляючих компаній, окремих професійних управителів, які надають послуги з управління багатоквартирними будинками як «фізичні особи-підприємці».

Під час проведення Кваліфікаційного іспиту з метою ознайомлення з умовами та порядком проведення незалежного оцінювання кваліфікацій завітали представники  Європейського Фонду освіти (ETF), за підтримки якого на сьогодні в Україні реалізується проект з формування Національної системи кваліфікацій.

Арьен Дей, старший спеціаліст ETF з систем кваліфікацій, висловив неабияку зацікавленість щодо розпочатої практики формування системи оцінювання регульованих професій в Україні, якою на сьогодні стає професія «Менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)».

Кваліфікаційному іспиту передувала змістовна робоча зустріч адміністрації Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана (КНЕУ) зі спеціалістами ЕМАУ та Сертифікаційного центру «Стандарт», фахівцями Міністерства регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ України, представниками ETF та Федерації роботодавців України.

Дмитро Лук’яненко, ректор КНЕУ, детально розповів про досвід співпраці університету з Експертною Міжгалузевою Асоціацією України. Всіма учасниками зустрічі була схвально прийнята думка щодо необхідності подальшого розвитку взаємодії між навчальними закладами формальної системи освіти та громадськими профільними асоціаціями, їх кваліфікаційними центрами і органами з сертифікації, що саме й було продемонстровано фаховій спільноті 21 червня в стінах КНЕУ.

Версия для печати